سیفتی نت SafetyNet

متاسفانه امروزه بسیار مشاهده می شود که در ساختمان های در حال ساخت یا محل های مرتفع برای نصب سیفتی نت از توری فنس استفاده می شود، که این در استاندارد طراحی و نصب توری ایمنی ممنوع و غیر اصولی است. مجموعه حس هفتم با طراحی و تولید توری های مخصوص سیفتی نت و ساخت فریم ها و استراکچر کلی سازه گامی در ایمن سازی مشاغل در ارتفاع برداشته است از ویژگی های منحصر بفرد این محصول پرتابل بودن و قابلیت نصب و باز کردن آسان و استفاده مکرر از آنها می باشد.

توری مخصوص سیفتی نت توری است با خاصیت کشسانی که از صدمات احتمالی ناشی از سقوط افراد جلوگیری میکند. این توری ها در زیر محل فعالیت افرادی که احتمال سقوط را دارند نصب می گردد و از آسیب به آنها جلوگیری می کند.

قابلیت اطمینان ۹/۹۹% در مدیریت کیفیت تولیدات مجموعه حس هفتم مفهومی ندارد، زمانی که جان یک انسان درمیان باشد تولیدات مجموعه ما با قابلیت ۱۰۰% به بازار عرضه خواهد شد. از این رو واحد کنترل کیفیت مجموعه حس هفتم با همکاری مرکز تحقیقاتی شریف برای اولین بار در ایران اتاق تست مخرب محصولات ممانعت از سقوط را طراحی و ساخته اند تا بتوان رفتار سیستم را در فشارها و کشش های حادثه بررسی کنیم و محصولی با قابلیت اطمینان ۱۰۰% را به شما عزیزان ارائه دهیم. (شما میتوانید فیلم های انجام تست های مخرب محصولات را از اینجا مشاهده فرمایید)

سیستم حفاظت از سقوط افراد بهره وری مالی دارد زیرا با کمی دقت و مطالعه در حوادث رخ داده میتوان متوجه این موضوع شد که هزینه های حوادث بسیار بالاتر بوده تاجایی که برخی شرکت ها توان جبران خسارت ها را ندارند. کسی نمیداند حادثه در ثانیه اول کار رخ میدهد یا بعد از ۳۰ سال کار رخ خواهد داد… پس حرفه ای تر است که در همان ثانیه اول به هنگام شناسایی خطر آن را حذف یا کنترل کنیم.

سیستم حفاظت از سقوط افراد سیستم پشتیبانی است که میتواند برای کارگرانی که احتمال سقوط آنها با توجه به شرایط محیط کار قابل پیشبینی است کاربرد داردکه خطر سقوط را کنترل خواهد کرد. سیستم حفاظت از سقوط افراد برای کارهایی که فرد ناچار به تردد از لبه پرتگاه یا روی تیر و ستون میباشد یا هنگام تمیز کردن شیشه ها یا تعمیر و نگهداری وسایل و تجهیزات و یا در حالت کلی هنگامی که احتمال سقوط فرد وجود داشته باشد استفاده میشود.

این سیستم به وسیله توری مخصوص (سیفتی نت) به پایه های متصل به کف، دیوار یا سقف و پل و ستون متصل شده و شرایط ایمن را برای تردد و استقرار کارگران مهیا میکند.

هدف از اجرای سیستم فوق نجات جان یک انسان در اثر یک لغزش ساده یا عدم توجه به پرتگاه و سقوط فرد میباشد. و این میتواند هزینه های بالای حوادث را برای کارفرمایان و کارگران حذف کند.

انواع توری ایمنی

توری های پیرامونی ساختمان

این نوع از توری ها با استفاده از استراکچرهای مخصوصی که توسط متخصصان طراحی شده است و توان تحمل فشار سقوط جسم ۱۰۰ کیلوگرمی از ارتفاع ۷ متری را دارد. نوع ساختار سازه به گونه ای می باشد که با توجه به نوع ساختمان و نما و ارتفاع طبقات قابل نصب و استفاده می باشد.

این نوع از توری ها به دو جهت استفاده می گردد ۱٫ جلوگیری از سقوط افراد ۲٫ جلوگیری از سقوط اجسام اطراف ساختمان.

توری های مسدود کننده بازشوها و دهنه ها

این نوع از توری ها همانند توری های پیرامونی برای جلوگیری از سقوط افراد و اجسام استفاده می گردد با این تفاوت که نصب این نوع توری ها بدون استراکچر و با توجه به شرایط موجود و WBS سطح ۲ صورت می گیرد.

— with crane and scaffolding

 

Phone icon
09123625378
تماس با ما
WhatsApp icon